Транзит газу до країн Балканського регіону буде відновлено на 85-90% до 15.00 середи

Сьогодні о 5.55 за київським часом до Об'єднаного диспетчерського управління ДК «Укртрансгаз» Національної акціонерної компанії (НАК) «Нафтогаз України» надійшло повідомлення про аварію на магістральному газопроводі Ананьїв-Тирасполь-Ізмаїл (діаметр 1200 мм) на території Молдови.

Завдяки спільним діям газовиків України та Молдови транзит газу по цьому газопроводу не припинявся, а на кілька годин був зменшений на 30%.

Наразі спеціалісти ДК «Укртрансгаз» та АТ «Молдовагаз» здійснюють переключення транзитних потоків газу на сусідні трубопроводи Шебелинка-Дніпропетровськ-Кривий Ріг-Ізмаїл та Роздільна-Ізмаїл (діаметр 800 мм). До 15.00 транзит газу до країн Балканського регіону буде відновлено на 85-90%. Повністю обсяги транзиту газу планується відновити після ремонту пошкодженої ділянки, який за оцінками спеціалістів триватиме від 2 до 5 днів. Керівництво ДК «Укртрансгаз» вже запропонувало технічну допомогу АТ «Молдовагаз» для ліквідації аварії.

Транзит газу в напрямку країн Балканського регіону (Румунія, Болгарія, Греція, Македонія) та Туреччини - складає до 36 млн. куб. м на добу.Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини