Трудовий колектив компанії «Нафтогаз України» взяв участь у Всеукраїнському Дні благоустрою

Трудовий колектив Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», підтримуючи ініціативу Президента України Віктора Януковича, взяв участь у Всеукраїнському Дні благоустрою, що відбувся у суботу, 16 квітня.

Керівники та працівники Компанії долучилися до створення спортивного майданчику для мешканців села Нещерів Обухівського району. Учасники «суботника» прибрали та вирівняли ділянку, виконали розмітку футбольного поля, встановили футбольні ворота, облаштували волейбольний майданчик, а також посадили дерева навколо спортивного комплексу.

Юні мешканці села – майбутні спортсмени – одержали подарунки від Компанії – футбольні та волейбольні м’ячі, а також інший спортивний інвентар.

Решта працівників Компанії залучилися до впорядкування робочих місць та кімнат у центральному офісі.

По завершенню роботи Євген Бакулін, голова правління Компанії, зазначив, що до сьогоднішнього всеукраїнського Дня впорядкування завершено будівництво стадіону для мешканців села Нещерів. Євген Бакулін підкреслив, що це робота не одного дня. Компанія «Нафтогаз України» на постійній основі проводить подібні заходи в населених пунктах практично всіх регіонів України. Спільно з місцевими властями Компанія бере участь в будівництві об'єктів соціальної інфраструктури в тих регіонах, де знаходяться її філіали і виробничі підрозділи. Соціальна відповідальність і турбота про співвітчизників завжди була і є одним з пріоритетів компанії «Нафтогаз України».

Довідка. Село Нещерів розташоване в Обухівському районі Київської області, неподалік автотраси Обухів – Київ. У селі проживає близько 500 мешканців.

 

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини