Трудовий колектив Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» організував та провів Всеукраїнський день благоустрою

Трудовий колектив Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» підтримав ініціативу Президента України Віктора Януковича щодо організації та проведення на підприємстві Всеукраїнського дня благоустрою.

Працівники Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» взяли участь в озеленені та прибиранні території столичного Пушкінського парку, а також у поліпшенні приміщень та прилеглих територій підприємств Компанії. До «суботника» охоче долучилися голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін та його заступники.

Під час Всеукраїнського дня благоустрою колектив Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» провів роботи із санітарної очистки територій, обрізання сухого гілля та аварійних дерев, висаджування нових дерев, вапнування бордюрів тротуарів, розбивки клумб тощо.

Підтримали проведення Всеукраїнського дня благоустрою дочірні компанії та акціонерні товариства Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»: ДК «Укртрансгаз», ДК «Укргазвидобування», ДК «Газ України», ДАТ «Чорноморнафтогаз», ДАТ «Укрспецтрансгаз» та інші. Не залишились осторонь озеленення і прибирання територій регіональні підрозділи: УМГ «Донбастрансгаз», УМГ «Київтрансгаз», УМГ «Львівтрансгаз», УМГ «Прикарпаттрансгаз», УМГ «Харківтрансгаз», УМГ «Черкаситрансгаз», «Полтавагазвидобування», «Харківгазвидобування», «Львівгазвидобування», «Шебелинкагазвидобування».

Активну участь в організації та проведенні «суботників» взяли колективи підприємств із газопостачання та газифікації (облгази), у статутному фонді яких Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» має пакети акцій.

Голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін залишився задоволеним організацією та результатами заходу. «Участь у подібних заходах засвідчує відповідальність людини за збереження природи та підтримки чистоти і порядку у навколишньому середовищі. Приємно усвідомлювати, що практично увесь наш більш, ніж 170-тисячний колектив з радістю підтримав та реалізував ініціативу щодо проведення Всеукраїнського дня благоустрою», – сказав Євген Бакулін.

Прес-центр Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини