Трирічні угоди на постачання газу з «Нафтогаз Трейдингом» уклали понад 1000 виробників тепла

Трирічні угоди на постачання природного газу з компанією «Нафтогаз Трейдинг» станом на 4 листопада уклали вже 1029 виробників тепла.
Всі вони зареєстровані в якості споживачів «Нафтогаз Трейдингу» на платформі Оператора ГТС та можуть отримувати необхідні їм обсяги палива.

Всього ж наразі до «Нафтогаз Трейдингу» для підписання трирічних угод звернулися 1073 підприємства теплокомуненерго (ТКЕ).

Зокрема, з 227 великих підприємств ТКЕ, що надають послуги централізованого опалення у містах та потенційно можуть бути клієнтами «Нафтогаз Трейдингу», до компанії звернулися 209 підприємств. При цьому 207 з них вже завершили всі формальності та можуть отримувати газ.

За тиждень 51 новий клієнт уклав угоду з «Нафтогаз Трейдингом» в Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській, Одеській, Полтавський, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській областях та Києві. На сьогодні найменш активними в укладанні трирічних угод з «Нафтогаз Трейдингом» є Полтавська (70% від показника минулого опалювального сезону), Донецька (78%), Запорізька (83%) та Кіровоградська (85%) області.

Загалом чинні договори з «Нафтогаз Трейдингом» наразі мають понад 95% українських виробників тепла від загальної кількості, що працювала з Нафтогазом у минулому опалювальному сезоні.

Нагадуємо, 20 травня 2021 року припинив діяти режим спецобов’язків (ПСО) на ринку газу. Тепер виробники тепла можуть самостійно обирати постачальника газу.

Одна з найкращих пропозицій — у «Нафтогаз Трейдингу»: компанія пропонує підприємствам ТКЕ та ОСББ з власними котельнями укласти трирічні угоди на постачання газу за довгостроковою ринковою ціною. Ціна на перший рік складає 7,42 грн за один кубометр газу (з 1 червня 2021 року до 31 травня 2022 року, з ПДВ, без врахування тарифу оператора газотранспортної системи).

Інші новини