Група Нафтогаз передає ВМС Збройних Сил України два буксирних судна

Відповідне рішення прийняло правління НАК «Нафтогаз України».

Укртранснафта, що є частиною Групи Нафтогаз,  передасть до флоту Військово-Морських Сил Збройних Сил України два буксири-швартувальники.

До початку повномасштабного вторгнення маневрені буксири «Львів» та «Укртранснафта» задіювали під час швартовки танкерів із нафтою на Морському нафтовому терміналі «Піденний». 

Обидва судна не постраждали після початку повномасштабного вторгнення рф, перебувають на плаву та укомплектовані необхідним обладнанням. Зокрема, їх можна використовувати для введення великогабаритних суден у порт і виведення з нього, для швартування та відшвартування суден, для здійснення кантування суден, буксирування портових барж та інших плавучих об'єктів.

Підтримка наших військових залишається серед основних питань порядку денного наших підприємств. Ми постійно аналізуємо, як наші ресурси можуть бути використані для посилення сил оборони України і стараємось залучити до підтримки військових все, що зараз може бути корисним для них», — зазначив голова правління Олексій Чернишов. 

Нагадуємо, Група Нафтогаз досягла чергових успіхів у бурінні та запустила в роботу ще дві високодебітні свердловини.

Інші новини