Укргазвидобування пробурило найглибшу свердловину – 6 600 м

На початку липня АТ «Укргазвидобування», що є частиною Групи Нафтогаз, завершило буріння нової розвідувальної свердловини глибиною 6 600 м, яка стала найглибшою в історії компанії. Її дебіт сягнув високого показника – 150 тис. куб. м.

Родовище, на якому пробурили свердловину-рекордсменку, відкрили лише в 2019 році. Тож завданням нової свердловини була дорозвідка вуглеводневих покладів та уточнення геологічної будови родовища. Виконані промислові геофізичні дослідження дали змогу приростити понад 100 млн куб. м видобувних запасів вуглеводнів.

Над проектуванням і будівництвом цієї особливої свердловини працювала команда фахівців різних напрямів, що дало змогу виконати роботи якісно і в стислі терміни. Наші буровики ще раз довели свою майстерність у бурінні на глибокі продуктивні горизонти. В результаті – додатковий видобуток і нові перспективи для подальшої розробки родовища», – зазначив Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора Укргазвидобування.

Як повідомлялося раніше, у 1-му півріччі 2023 року Укргазвидобування ввело в експлуатацію після буріння і капітальних ремонтів 13 свердловин з високими (більше 100 тис. на добу) показниками видобутку газу.

Інші новини