З початку 2023 року АТ «Укргазвидобування» удвічі наростило дослідження свердловин

Лише за вересень фахівці Геофізичного управління «Укргазпромгеофізика», яке є філією компанії Укргазвидобування, виконали 266 виїздів для проведення геофізичних робіт на родовищах.

Цей показник є найбільшим за всю історію діяльності філії, розповів т.в.о. гендиректора АТ «Укргазвидобування» Олег Толмачев. 

Ми оновили парк техніки, завдяки чому вдалось перевести роботу частини геофізичних досліджень на цілодобовий режим. В подальших планах — наростити обсяги, аби Укргазпромгеофізика могла повністю забезпечувати наші потреби», — розповів він. 

За словами Олега Толмачева, останні 1.5 роки Укргазпромгеофізика стабільно нарощує обсяги досліджень. 

За 9 місяців 2023 року було здійснено понад 2 000 виїздів. Цей показник на 50% більший, ніж за аналогічний період минулого року. 

Укргазпромгеофізика виконує понад 80% геофізичних досліджень на свердловинах Укргазвидобування. Це роботи на різних етапах життя свердловин — від буріння до введення в експлуатацію. Їхня мета — зібрати максимальну кількість даних щодо перспектив отримання вуглеводнів», — пояснив Олег Толмачев. 

Він також додав, що роботи на одній свердловині тривають в середньому 3 дні. Залежно від складності до виконання таких робіт залучаються 4-6 працівників.

Нагадуємо, що за 9 місяців 2023 року Група Нафтогаз сплатила понад 70 млрд грн податків.

Інші новини