Укртрансгаз розпочав сезон закачування газу у підземні сховища ‒ Олексій Чернишов

Команда АТ «Укртрансгаз» ‒ оператора газосховищ України, що є частиною Групи Нафтогаз ‒ розпочала новий сезон закачування газу в підземні сховища (ПСГ). За сезон відбору, а саме з 7 жовтня 2022 року, з ПСГ було відібрано 5,572 млрд куб. м газу. 

Порівняно з попередніми роками цьогорічний сезон відбору був коротшим. Це пов'язано зі сприятливими погодними умовами та відносно теплою зимою. Я дуже вдячний команді Укртрансгазу, а також працівникам всієї Групи Нафтогаз, за злагоджену роботу минулої зими. Завдяки їй ми змогли встояти та забезпечити теплом українців», — зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Впродовж опалювального сезону 2022/2023 рр. навіть попри повномасштабне вторгнення росії українські підземки працювали безперебійно.

Ми продовжуємо роботу у штатному режимі. Наша команда готова до будь-яких викликів. Фактично ми вже розпочали підготовку до наступної зими», — додав т.в.о. генерального директора АТ «Укртрансгаз» Роман Малютін.

Нагадуємо, що Група Нафтогаз дякує сміливим та професійним газовикам, які допомогли Україні пройти зиму, та ділиться їхніми непростими та героїчними історіями.

Інші новини