Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 29 березня 2022 року.

Інженери, слюсарі, зварювальники та водії АТ “Донецькоблгаз” продовжують з ризиком для власного життя забезпечувати газопостачання для споживачів зони обслуговування компанії.

Сьогодні вони успішно відновили газопостачання для 16 приватних будинків населеного пункту, який регулярно зазнає обстрілів окупантів.

Окрім того, наші фахівці продовжують боротьбу за сталий режим газопостачання одного з ключових промислових підприємств регіону. Воно не використовувало газ у виробничому циклі завдяки впровадженню сучасних та економних технологій та обладнання. Нападник зруйнував зазначене обладнання, що змусило АТ "Донецькоблгаз" подати газ на підприємство задля збереження рівня виробництва.

ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу поставило споживачам 56 млн куб. м природного газу. Це майже на 2,5 відсотка менше у порівнянні з попереднім днем. Найбільше попит на газ впав у виробників тепла.

Компанія продовжує постачання газу для ТЕС у межах ПСО (постанова КМУ №222 від 6.03.22). На сьогодні завершили всі процедури та можуть отримувати паливо 5 з 12 теплоелектростанцій, що визначені урядом.

"Нафтогаз Трейдинг" також постачає природний газ за ПСО ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ", ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5" та АТ "Херсонська ТЕЦ" (відповідно до постанови КМУ №298 від 16.03.22). Продовжується погодження документів з ТОВ "Сумитеплоенерго", ТОВ "Фірма "ТЕХНОВА" і КП "Київтеплоенерго". Підключення чергових ТЕЦ очікується з 1 квітня.

Сьогодні працівники контакт-центру ГК «Нафтогаз України» прийняли 1000 дзвінків. Чатботи Telegram, Facebook та Viber працюють в повному доступі, як і особистий кабінет my.gas.ua (на відміну від руської економіки).

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі з дотриманням вимог воєнного стану. Працівники підприємств роблять усе можливе, для безперебійного забезпечення теплом та гарячою водою усіх споживачів. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України в умовах воєнного стану.

Шебелинський НПЗ (Харківська область) наразі не відновив роботу.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини