Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 23 травня 2022 року

Окупанти пошкодили магістральний газогін Оператор ГТС України, який транспортував газ до населених пунктів Донецької області. АТ “Донецькоблгаз” був вимушений припинити розподіл газу своїм споживачам. 

Наші героїчні колеги з Донецькоблгазу, попри обстріли, протягом цих трьох місяців робили все, щоб домівки українців були з газом та теплом. Зараз їхня подальша робота залежить від можливості Оператором ГТС відновити пошкоджений магістральний газопровід. На жаль, зараз через активні бойові дії виконання відновлювальних робіт та поновлення транспортування газу неможливе.

Чекаємо на хороші новини та готуємось до відновлення інфраструктури.

Наші колеги з АТ Укртрансгаз (філії Укргазтехзвʼязок) отримали офіційну подяку від своїх “підопічних”, військових 28-ої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, за підтримку та допомогу, яку надавали бійцям протягом останніх трьох місяців. Завдяки їх зусиллям воїни, що захищають від ворожих атак Одесу та Одеську область, тепер мають набагато кращий звʼязок на місцях. Більше про це тут.

При цьому об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 1926 дзвінків. Принагідно нагадуємо, що зараз як ніколи важливо сплачувати рахунки за спожитий газ.

Працівники ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська продовжують роботи з підготовки обладнання  ТЕЦ та теплових мереж до опалювального сезону. Роботи тривають згідно затвердженого графіка. 

Філія Новороздільські електромережі та філія Новояворівські електромережі працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

 Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу зменшили використання природного газу на 0,3%. 

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини