Виробники тепла розрахувалися з Нафтогазом за придбаний в червні-вересні газ на 98%

Виробники теплової енергії розрахувалися з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» за придбаний у червні-вересні 2021 року газ на 98%.

Такий рівень розрахунків підтверджує, що запропоновані «Нафтогаз Трейдингом» умови трирічних договорів є збалансованими та вигідними для клієнтів.

Від запуску нового продукту в червні та до вересня включно компанія отримала від тепловиробників платежі загальним обсягом 3,8 млрд грн.

Найбільшим споживачем газу у вересні були Київ, Харківська та Львівська області, на які припадає 84% загального обсягу оплати. Найменше споживали газ у Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

Станом на 8 листопада, «Нафтогаз Трейдинг» уклав угоди з 1047 виробниками тепла. Ще 34 підприємства наразі оформлюють договірні відносини з компанією.

Довідка

20 травня 2021 року припинив діяти режим спецобов’язків (ПСО) для підприємств ТКЕ. Виробники тепла можуть самостійно обирати постачальника газу. Одна з найкращих пропозицій залишається у «Нафтогаз Трейдингу»: компанія пропонує підприємствам ТКЕ та ОСББ укласти трирічні угоди на постачання газу за довгостроковою ринковою ціною. Ціна на перший рік складає 7,42 грн за один кубометр газу. Для другого та третього року постачання природного газу фіксована ціна буде визначена у травні 2022-го та травні 2023 років.

Додаткові обсяги газу відпускатимуться для виробників тепла за спотовою ціною. У листопаді 2021 року вона становить 36 424,91 грн за тисячу кубометрів газу з ПДВ.

Згідно з трирічним договором постачання газу, що діє до червня 2024 року, для оплати спожитого в поточному місяці газу підприємства ТКЕ мають 45 діб після місяця постачання.

Інші новини