Олексій Чернишов: Для нас важливо забезпечити кращі умови праці для працівників робітничих професій Групи Нафтогаз

Працівники робітничих професій – це основний актив та рушійна сила Групи Нафтогаз в поточних умовах, нам важливо зберігати для них належний рівень оплати праці. На цьому наголосив голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов сьогодні, 21 березня 2023 року, під час виступу в межах засідання Центральної Ради Укрнафтогазпрофспілки.

Основне завдання Нафтогазу зараз – це збільшення видобутку. Саме тому наша увага зараз сфокусована на наших героях - працівниках робітничих професій. Вони сьогодні є опорою Групи, й саме на них лягає найважче навантаження у зв’язку зі збройною агресією росії. Для нас важливо забезпечити кращі умови для цієї категорії працівників», – зазначив Олексій Чернишов. 

Він наголосив, що буде зроблено все можливе, щоб навіть попри війну заробітна плата працівників робітничих професій зросла цього року.

Ми всі страждаємо через війну. Наше завдання – зробити Групу максимально стійкою та спрямувати усі доступні ресурси саме на видобуток», – додав очільник Групи Нафтогаз.

Інші новини