Юрій Борисов призначений директором ДК «Укргазвидобування»

ьогодні відбулося представлення директора ДК «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України» Юрія Борисова. Нового керівника представив Голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін, який двічі (у 2003-05 рр., 2006-07 рр.) очолював ДК «Укргазвидобування». Голова правління Компанії «Нафтогаз України» побажав новому керівнику та колективу компанії успіху в виконанні складних завдань з підвищення обсягів видобутку вуглеводнів, зокрема, природного газу.

Колишній директор компанії Олексій Чеберда, який очолював ДК «Укргазвидобування» з червня 2009 року, звільнився за власним бажанням.

З 22 березня 2010 р. Юрій Борисов приступив до виконання обов’язків директора ДК «Укргазвидобування».

Довідка: Юрій Борисов народився 16 січня 1974 року у м. Могилів-Подільський. У 2003 р. закінчив Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «політологія», у 2009 р. Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «державне управління».
До березня 2010 р. займав посаду виконавчого директора ТОВ «РСДж Україна», ТОВ «ОСТХЕМ Україна».
ДК «Укргазвидобування» є найбільшим в Україні підприємством з видобування та переробки природного газу й газоконденсату. Компанія забезпечує майже 80% загального видобутку природного газу, 20% газового конденсату та нафти.


Прес-служба ДК “Укргазвидобування»


 

Інші новини