За 7 місяців поточного року підприємства «Нафтогаз України» досягли економії споживання природного газу у 570 млн.куб.м

Зменшення витрат природного газу стало можливим за рахунок...

Протягом січня-липня 2012 року підприємства Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» досягли економії природного газу у обсязі 570 млн.куб.м, що складає близько 2,0 млрд. грн. Таку економію вдалося отримати за рахунок впровадження енергозберігаючих заходів згідно з положеннями Програми підвищення енергоефективності компанії «Нафтогаз України» на 2010-2014 роки та програм енергозбереження дочірніх компаній та акціонерних підприємств Компанії.
Зменшення витрат природного газу стало можливим за рахунок: модернізації газоперекачувальних агрегатів, спрямованої на підвищення їхнього коефіцієнта корисної дії, ущільнення технічного обладнання на компресорних станціях, впровадження будівництва систем утилізації тепла (ДК «Укртрансгаз»); впровадження сучасних електронних систем запалювання на газомотокомпресорах (ВАТ «Укрнафта»); утилізації газу дегазації конденсату та нафти (ДК «Укргазвидобування»); проведення налагоджувальних робіт котлів та заміна накладок котельного обладнання (ВАТ «Укртранснафта»).
Компанія «Нафтогаз України» приділяє велику увагу зменшенню витрат природного газу та підвищенню ефективності роботи обладнання систем видобутку та транспортування природного газу та нафти. До кінця року планується впровадження додаткових заходів по збільшенню економії природного газу на підприємствах Компанії.
Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини