Заява НАК «Нафтогаз України»

НІЩО У ЦЬОМУ ОГОЛОШЕННІ НЕ ЯВЛЯЄ СОБОЮ ПРОПОЗИЦІЮ ПРОДАЖУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ У БУДЬ-ЯКІЙ ЮРИСДИКЦІЇ, ДЕ ТАКИЙ ПРОДАЖ Є НЕЗАКОННИМ. ПРОХАННЯ НАДАТИ ЗГОДУ НА ОБМІН ІСНУЮЧИХ ЦІННИХ ПАПЕРІВ НА НОВІ ЦІННІ ПАПЕРИ СТОСУЄТЬСЯ КОШТОВНИХ ПАПЕРІВ ЗАРУБІЖНОЇ КОМПАНІЇ. ПРОХАННЯ НАДАТИ ЗГОДУ РОБИТЬСЯ ЗА УМОВИ ПРИЙНЯТТЯ ВИМОГ РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ, ЯКІ ПРИЙНЯТІ У ТІЙ ЗАРУБІЖНІЙ КРАЇНІ І ЯКІ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ВІД УМОВ РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ У СПОЛУЧЕНИХ ШТАТАХ. ФІНАНСОВІ ТВЕРДЖЕННЯ, ВКЛЮЧЕНІ ДО ЦЬОГО МЕМОРАНДУМУ, БУЛИ ПІДГОТОВАНІ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО ЗАРУБІЖНИХ СТАНДАРТІВ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ, ЯКІ МОЖЕ БУТИ НЕМОЖЛИВО ПОРІВНЯТИ ЗІ СТАНДАРТАМИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ДО ФІНАНСОВИХ ТВЕРДЖЕНЬ КОМПАНІЙ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ.

ВАМ МОЖЕ БУТИ СКЛАДНО ЗАБЕЗПЕЧИТИ ВИКОНАННЯ ВАШИХ ПРАВ І ЗАДОВОЛЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ВАШИХ ПРЕТЕНЗІЙ, ЩО МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ З ФЕДЕРАЛЬНИХ ЦІННИХ ПАПЕРІВ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ, ОСКІЛЬКИ (I) НАФТОГАЗ, ЕМІТЕНТ НОВИХ ЦІННИХ ПАПЕРІВ, ЗНАХОДИТЬСЯ У ЗАРУБІЖНІЙ КРАЇНІ, І ВСІ ЙОГО КЕРІВНИКИ ТА ДИРЕКТОРА Є РЕЗИДЕНТАМИ ЗАРУБІЖНОЇ КРАЇНИ І (II) УКРАЇНА, ЯКА ВИСТУПАЄ ГАРАНТОМ НОВИХ ПАПЕРІВ, Є СУВЕРЕННОЮ ДЕРЖАВОЮ. ІСНУЄ ЙМОВІРНІСТЬ ТОГО, ЩО ВИ НЕ ЗМОЖЕТЕ ПЕРЕСЛІДУВАТИ У СУДОВОМУ ПОРЯДКУ ЗАРУБІЖНУ КОМПАНІЮ АБО ЇЇ КЕРІВНИКІВ ЧИ ДИРЕКТОРІВ, АБО ІНОЗЕМНУ СУВЕРЕННУ ДЕРЖАВУ, У ЗАРУБІЖНОМУ СУДІ ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА З ФЕДЕРАЛЬНИХ ЦІННИХ ПАПЕРІВ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ. МОЖЕ БУТИ СКЛАДНО ПРИМУСИТИ ЗАРУБІЖНУ КОМПАНІЮ ТА ЇЇ ФІЛІЇ АБО ДОЧІРНІ ПІДПРИЄМСТВА, АБО ІНОЗЕМНУ СУВЕРЕННУ ДЕРЖАВУ, ПІДКОРИТИСЯ РІШЕННЮ СУДУ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ.

ВИ МАЄТЕ БУТИ СВІДОМІ ТОГО, ЩО НАФТОГАЗ ТА УКРАЇНА МОЖУТЬ ВИКУПИТИ ЦІННІ ПАПЕРИ І ІНШИМ ШЛЯХОМ, ОКРІМ ШЛЯХУ ПРОХАННЯ НАДАННЯ ЗГОДИ, НАПРИКЛАД НА СВОБОДНОМУ РИНКУ АБО ЧЕРЕЗ ПРИВАТНО ДОМОВЛЕНІ ТРАНЗАКЦІЇ З КУПІВЛІ.


Заява НАК «Нафтогаз України»

 

м. Київ 24 вересня 2009 р.

Дану заяву слід читати разом з Оголошенням, яке сьогодні розміщене на веб-сайті НАК «Нафтогаз України» стосовно звернення до власників Євробондів з терміном виплати 30 вересня 2009 року.

Сьогодні НАК «Нафтогаз України» оголосила умови запланованої реструктуризації зовнішньої заборгованості компанії. Мета цієї реструктуризації – частково вирішити проблеми, які стоять перед НАК «Нафтогаз України», та знизити ступінь фінансових ризиків Компанії.

Компанія запросила власників Євробонду на суму $US500 млн. погодитися обміняти 100% їхніх цінних паперів на нові бонди, також з деномінацією у доларах, з купоном у 9.5% та перевагою підкріплення суверенною гарантією Української держави, з терміном виплати за цим зобов’язанням у вересні 2014 року.

У документі, який додається, викладене обґрунтування цієї транзакції, перелік її умов та очікуваний графік реструктуризації.

Прес-центр НАК «Нафтогаз України»
Міжнародний консультант
HeadLand Consultancy


 

Інші новини