Соціальне партнерство

Підтримка громад

Мета Групи Нафтогаз у сфері сталого розвитку і корпоративної соціальної відповідальності — це використання ресурсів сьогодення для потреб майбутніх поколінь і системна діяльність, спрямована на розвиток та підтримку громад. Ми прагнемо стати партнером, якого обирають наші споживачі, надійним роботодавцем для наших працівників, а також відповідальним бізнесом для громад не лише у регіонах нашої присутності, але й в цілому в Україні. Ми хочемо стати  лідером серед компанії, що займаються сталим розвитком. Група Нафтогаз є членом Мережі Глобального договору ООН, поділяє його принципи і обирає для себе пріоритетні цілі сталого розвитку у сфері корпоративної соціальної відповідальності.

Ми видобуваємо вуглеводні в 11 областях України на території більше ніж 240 громад.

За 9 місяців 2021 року зведений бюджет України отримав від Укргазвидобування 24,6 млрд грн рентних платежів, з них 1,23 млрд грн надійшло напряму до бюджетів громад та областей, де компанія видобуває газ.

З 2015 по 2020 рік компанія спрямувала 250 млн грн у 181 соціально-інфраструктурний проект. Серед ключових проектів останніх років: створення дитячих майданчиків, підвищення безпеки сіл, розбудова інфраструктури освітніх закладів, допомога лікарням.

На початку 2021 року АТ «Укргазвидобування» оголосило конкурс грантів «Енергія розвитку», направлений на підтримку соціальних ініціатив громад. Переможцями конкурсу стали 50 проектів з 11 областей України. Кожен переможець отримав по 100 тис. грн для реалізації проекту, направленого напокращення життя в громаді. Восени 2021 було проведено другий етап конкурсу грантів «Енергія розвитку» для громад, що знаходяться на території Юзівської площі.