Газ для України

НАК “Нафтогаз України” як національна компанія, покликана забезпечувати енергетичну безпеку країни, захищає споживачів від впливу стрімкого зростання цін на газ у Європі та світі і пропонує вигідні рішення.

 Газ для бюджетних організацій

Нафтогаз пропонує бюджетним установам та організаціям середньострокові контракти з фіксованою ціною на газ 16,55 грн за кубометр (з урахуванням вартості послуги транспортування та ПДВ). Контракт укладається до кінця 2022 року. Запропонована ціна значно нижча за поточні спотові ціни на газ.


Газ для тепловиків 

ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” пропонує підприємствам теплокомуненерго та ОСББ укласти трирічні угоди на постачання газу за довгостроковою ринковою ціною. Ціна на перший рік складає 7,42 грн за один кубометр газу (з 1 червня 2021 року по 31 травня 2022 року, з ПДВ, без врахування тарифу оператора газотранспортної системи).

 


Газ для населення

ГК “Нафтогаз України” пропонує вигідний річний тарифний план “Фіксований” - лише 7,96 грн/куб.м (з ПДВ, без вартості транспортування). Це одна з найвигідніших пропозицій серед постачальників на ринку, яка діє до 30 квітня 2022 року.

 


Опалювальний сезон 2021/22: оперативні дані

Оперативна інформація про динаміку укладання договорів на постачання газу  бюджетним установам та організаціям, підприємствам теплокомуенерго та ОСББ, релігійним організаціям. Своєчасне оформлення всіх необхідних документів - запорука вдалого проходження опалювального сезону. 

 

Архів

До уваги: