У 2023 році в українські підземки закачано 2,5 млрд куб. м газу, що відповідає аналогічному періоду 2022 року – Олексій Чернишов

Станом на 19 липня 2023 року в українських підземних сховищах вже зберігається 11,7 млрд куб. м газу, цей обсяг відповідає плану підготовки запасів блакитного палива до наступної зими.

Від старту сезону закачування в 2023 році в українські підземки вже спрямовано 2,5 млрд куб. м газу. Цей рівень відповідає аналогічному періоду 2022 року. Загалом підготовка запасів газу до наступної зими йде за планом, до того ж в липні ми закачали навіть більше газу, ніж передбачалося», – наголосив голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов. 

Він також додав, що це дуже хороший результат, враховуючи, що споживання газу в ІІ кварталі 2023 року збільшилось відносно аналогічного періоду 2022 року на 13%.

Зростання рівня споживання газу спричинено багатьма чинниками, у тому числі поступовим відновленням економіки нашої країни. Але, як ми бачимо за наявними даними, нам все одно вдається досягати всіх поставлених цілей у межах підготовки до наступної зими», – додав Олексій Чернишов. 

Нагадуємо, що впродовж наступного опалювального сезону ціна на газ для населення від Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» залишиться незмінною і складатиме 7,96 грн за куб. м (з ПДВ).

Інші новини