Наглядову раду Нафтогазу очолив Ентоні Маріно

Головою наглядової ради НАК «Нафтогаз України» обрано Ентоні Маріно — спеціаліста з розвідки та видобування з понад 38-річним досвідом роботи в нафтогазовій сфері.

Це рішення було прийнято в межах засідання наглядової ради компанії сьогодні, 10 лютого 2023 року.

Ентоні Маріно має також широкий управлінський досвід. Обіймав посади виконавчого директора, президента та СЕО міжнародної компанії з розвідки та видобутку вуглеводнів з ринковою капіталізацією $4 млрд Vermilion Energy.

Нині Ентоні Маріно також є президентом та CEO енергетичної компанії Tenaz Energy. Впродовж 2002-2020 років працював у наглядових радах та радах директорів 6 компаній та організацій. 

Новообрана наглядова рада Нафтогазу розпочинає свою роботу. Це дуже важливо як для забезпечення прозорості процесів всередині компанії, так і для її публічного сприйняття. Впевнений, що попереду на нас чекає багато плідної роботи», — додав голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов.

Нагадуємо, що 24 січня 2023 року Уряд обрав наглядову раду Нафтогазу, яка має забезпечити прозорість та контроль за роботою компанії.

Довідково

Відповідно до чинного статуту НАК «Нафтогаз України» персональний склад наглядової ради обирається загальними зборами. Голова наглядової ради обирається членами наглядової ради з їх числа простою більшістю голосів обраного складу наглядової ради.

Інші новини