Голова наглядової ради Ентоні Маріно завітав з робочим візитом у Київ

Голова наглядової ради НАК «Нафтогаз України» Ентоні Маріно відвідав Київ з робочим візитом на запрошення очільника Групи Нафтогаз Олексія Чернишова.

«Головна мета нашої спільної роботи – впровадити рішення, які дозволять компанії не лише продовжувати стабільно працювати, а й реалізовувати проекти розвитку, які наблизять нашу країну до енергетичної незалежності», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов.

Серед основних тем зустрічей: реформа корпоративного управління, забезпечення сталої роботи підприємств Групи в умовах війни, стабілізація фінансового стану компанії, збільшення власного видобутку газу та забезпечення опалювального сезону. Зокрема про це йшла мова на сьогоднішній зустрічі Олексія Чернишова та Ентоні Маріно з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем.

«Серед наших спільних викликів — наступний опалювальний сезон. Ця зима стала однією з найважчих в історії України, але ми виграли боротьбу за тепло й світло. Розраховуємо на тісну координацію з Нафтогазом», — наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Нагадуємо, що 24 січня 2023 року Уряд обрав наглядову раду Нафтогазу, а 10 лютого 2023 року Ентоні Маріно було обрано головою наглядової ради. Ці процеси мають забезпечити прозорість та контроль за роботою компанії.

Інші новини