Автомобілі, спецобладнання, пальне та вода – Група Нафтогаз допомагає Херсонщині впоратись з наслідками підриву Каховської ГЕС

Підприємства Групи Нафтогаз передають для допомоги Херсонщині, що постраждала внаслідок підриву Каховської ГЕС, автомобілі, спецобладнання, пальне, воду, а також надсилають спеціалістів на допомогу місцевій владі.

Перелік необхідного для допомоги було сформовано на запит Херсонської обласної військової адміністрації.

Вчергове росіяни порушили всі можливі закони війни – наша країна переживає техногенну катастрофу, масштаби якої наразі ми ще не можемо до кінця оцінити, тисячі людей за одну добу втратили все, що мали. Ми не можемо залишатися осторонь в такій ситуації. Частина допомоги вже зібрана та відправилась на Херсонщину, частина буде там впродовж тижня», – повідомив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Так, серед шести автомобілів, що підприємства передають на Херсонщину, є всюдихід-амфібія SHERP, з трейлером, два автомобілі-довгоміри, вахтовий автомобіль та оперативний легковий автомобіль.

Крім цього, на допомогу виїхала команда монтажників та зварювальників, які усуватимуть наслідки катастрофи. Херсонщина також отримає обладнання: труби різного діаметру, трактор-навантажувач, водознижуючу установку та дві шламові помпи.

Група також передасть 60 тонн дизельного пального, 60 тонн бензину та 20 тонн фасованої води.

Фото: ДСНС України.

Інші новини