Єврокомісар Олівер Варгеї: Нафтогаз стратегічно важливий партнер, який сприяє швидкому відновленню України

Олівер Варгеї, комісар ЄС з питань сусідства та розширення, високо оцінив прагнення Нафтогазу трансформуватись у компанію, діяльність якої відповідає принципам ОЕСР. 

Вітаю роботу Олексія Чернишова у перетворенні Нафтогазу на компанію, діяльність якої відповідає принципам ОЕСР, для розкриття повних можливостей від співпраці з європейськими ринками», — зазначив Олівер Варгеї на своїй сторінці у Twitter.

Він також наголосив, що Нафтогаз є одним із стратегічно важливих партнерів  ЄС, який сприяє швидкому відновленню України.

У межах зустрічі очільника Групи Нафтогаз Олексія Чернишова з Олівером Варгеї 28 березня 2023 року йшлося про роль енергетичного сектору в реалізації євроінтеграційних прагнень України.

Радий був почути від пана Варгеї високу оцінку щодо проходження Україною опалювального сезону в умовах війни. Розповів про підготовку до сезону 2023/2024, яку ми вже розпочали. Невід’ємні складові цього процесу – збільшення власного видобутку газу, а також відновлення та розвиток нашої інфраструктури», – повідомив очільник Групи Нафтогаз.

Нагадуємо, голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов перебуває з дводенним робочим візитом у Брюсселі, де обговорює з європейськими партнерами питання зберігання їхніх резервів газу в українських підземних газосховищах та спільні проекти з видобутку газу в Україні.

Інші новини