Група Нафтогаз на 20% збільшила видобуток із «відремонтованих» свердловин порівняно з 2021 роком – Олексій Чернишов

У 2023 році Група Нафтогаз отримала найбільший видобуток від проведення капітального ремонту свердловин за останні 4 роки.

«Цей показник на 20% перевищив видобуток у довоєнному 2021 році. Я щиро вдячний фахівцям Укргазвидобування та усій команді, завдяки якій цей результат став можливим», – зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Зокрема нещодавно Укргазвидобування, що є частиною Групи Нафтогаз, провело капітальний ремонт і відновило стару свердловину, яка тепер додатково дає понад 340 тис. куб. м газу на добу.

Ця свердловина була введена в експлуатацію ще в кінці 60-х років минулого століття. Вона пропрацювала понад 40 років і забезпечила видобуток понад 4 млрд куб. м газу. 

Тривалий час свердловина перебувала в очікуванні ліквідації, але торік фахівці провели детальний аналіз, переглянули технічні та геологічні ризики і вирішили відновити свердловину за допомогою капітального ремонту.

Саме залучення нових сучасних технологій дозволяє Групі Нафтогаз розвивати свої можливості та збільшувати видобуток.

«Нашими фахівцями постійно ведеться робота з перегляду й аналізу старих свердловин, які можна повернути в експлуатацію завдяки кращим технічним можливостям, ніж тим, які були десятки років тому», – коментує Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора Укргазвидобування. 

Нагадуємо, що нещодавно Укргазвидобування досягло найбільшого добового видобутку за понад 5 років.

Інші новини