Укргазвидобування досягло найбільшого добового видобутку за понад 5 років

Укргазвидобування, що є частиною Групи Нафтогаз, досягло найбільшого добового видобутку з грудня 2018 року. За підсумками 8 лютого 2024 року компанія отримала 38.54 млн куб. м товарного газу.

Це комплексний результат, якого вдалось досягти завдяки введенню в експлуатацію рекордної кількості нових свердловин, серед яких значна кількість – високодебітні, тобто дають понад 100 тис. куб. м газу на добу. Ми маємо на меті не лише утримати цей результат, а й розвинути його у 2024 році», – зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Укргазвидобування продовжує системно розвивати власний видобуток, впроваджуючи сучасні технології буріння та інші передові інженерні рішення.

Лише на початку 2024 року нам вже вдалось запустити три високодебітні свердловини, які разом дають 800 тис. куб. м газу на добу. Ми продовжуємо робити все можливе, щоб зміцнити енергонезалежність та стійкість України. Я дуже вдячний фахівцям Укргазвидобування за їхню самовіддану роботу, яка дає результат», – додав Олексій Чернишов.

Нагадуємо, що у перші дні 2024 року Укргазвидобування ввело в експлуатацію розвідувальну свердловину з дебітом 250 тис. куб. м газу на добу.

Цього тижня запустили ще дві свердловини з сумарним дебітом 550 тис. куб. м на добу.

Інші новини