Голова Нафтогазу перебуває з робочою поїздкою на Харківщині

Олексій Чернишов провів зустріч з колективами Харківської філії та Харківської міської філії «ГАЗМЕРЕЖІ».

Під час обговорення поточних питань голова Нафтогазу подякував за добру роботу щодо підготовки до опалювального сезону.

Він нагадав, що у 2023 році вдалося не тільки наростити на 7% видобуток українського газу, а й заповнити підземні газосховища напередодні зими завчасно.

Тепер, за його словами, не менш важливим є питання ефективного розподілу газу зважаючи на потенційні загрози та атаки на критичну інфраструктуру з боку росії.

Ми маємо певний досвід за результатами попереднього року. Але розуміємо, що і ворог зробив висновки. Відтак повинні бути готовими до неочікуваних сценаріїв. Ми взаємодіємо з підприємствами розподільних мереж міста Харкова та Харківської області, щоб, попри всі загрози, забезпечити Харківщину теплом і усунути ці ризики, які, на жаль, цілком можливі», — сказав Олексій Чернишов.

Голова правління «ГАЗМЕРЕЖІ» Олексій Скриль натомість зазначив, що робота в цьому напрямі йде: «Ми рухаємося в напрямі побудови національного оператора газорозподільних мереж України. Процес інтеграції облгазів у єдину систему триває».

Водночас в.о. директора Харківської філії Дмитро Безпалов додав, що наразі підприємство обслуговує 12,3 тис. км газових мереж, а це понад 450 тисяч абонентів.

Питання є, оскільки ми знаходимося у стані війни. Тільки з липня 2023 року відновлено 180 км газопроводів та 3 газорегуляторних пункти. В цілому ми готові на 100% до опалювального сезону», — додав він.

Готове до зими і саме місто Харків, запевнив в.о. директора Харківської міської філії Віталій Степаненко:

Наші газові мережі постійно розширюються. На сьогодні це десь приблизно 2,6 тис. км. Основний напрям роботи — розподіл природного газу мешканцям міста Харкова, установам, бюджетникам, юридичним особам та іншим споживачам. Ми впевнені, що 100% всього обладнання протестоване і відремонтоване».

Нагадуємо, що нещодавно «ГАЗМЕРЕЖІ» отримали ліцензії на розподіл газу одразу в шести областях. 

Інші новини