Група Нафтогаз запустила найпотужнішу свердловину за останні 2,5 роки: 460 тис. куб. м газу на добу – Олексій Чернишов

АТ «Укргазвидобування», що є частиною Групи Нафтогаз, пробурило розвідувальну свердловину, яка відкрила новий нафтогазовий поклад на вже виснаженому родовищі. 

Це одна з потужних свердловин, які Укргазвидобування запустило в березні цього року. Її добовий дебіт сягнув понад 460 тис. куб. м газу на добу. Вона має найвищі показники видобутку серед свердловин, які компанія ввела в експлуатацію протягом останніх 2,5 роки. Це важливе досягнення для нас», – зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Успіх став можливим завдяки сучасним підходам до обробки геологічної інформації, зокрема матеріалів 3D сейсморозвідки, що дало змогу ідентифікувати раніше нерозвіданий поклад і визначити оптимальну точку для буріння.

Це спільне досягнення наших геологів і буровиків, які виконали свою роботу на найвищому рівні. В надскладних умовах воєнного стану ми робимо все, щоб Україна змогла вже наступного опалювального сезону відмовитися від імпорту газу», – повідомив Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора Укргазвидобування.

Олексій Чернишов подякував усім фахівцям, завдяки яким цей амбітний проект було реалізовано.

Дякую кожному! Продовжуємо працювати над збільшення видобутку та досягненням нашої енергетичної незалежності», – додав очільник Групи Нафтогаз.

Нагадуємо, що в березні 2023 року Група Нафтогаз ввела в експлуатацію іншу свердловину з високим дебітом.


 

Інші новини