Нафтогаз продовжує розвивати активи в Єгипті: затверджено програму на рік

Для нарощення ресурсної бази вуглеводнів заплановано сейсморозвідувальні роботи та буріння розвідувальних, експлуатаційних свердловин

Підвищення видобутку вуглеводнів, інтенсифікація продуктивності свердловин та нарощування ресурсної бази — усе це передбачено програмою розвитку активів Групи Нафтогаз у Єгипті на 2021/2022 фінансовий рік.

Документ затвердили 6 червня 2021 року в Каїрі, Арабська Республіка Єгипет (АРЄ), під час засідання акціонерів Petrosannan Company — спільної компанії-оператора НАК «Нафтогаз України» і Egyptian General Petroleum Corporation (EGPC).

Серед робіт, запланованих задля нарощування видобутку нафти та газу на території Alam El Shawish, — заводнення нафтових покладів, що дасть змогу підвищити вилучення вуглеводнів, продовження кампаній з гідророзриву пластів для інтенсифікації продуктивності свердловин та буріння.

«Роботи, які ми розпочали на концесійній ділянці у Західній Пустелі Єгипту цієї весни, вже принесли видимі результати та показали свою ефективність. Пілотна кампанія з гідророзриву пластів допомогла нам підвищити видобуток і нафти, і газу. Потенціал активів Нафтогазу у Єгипті високий, тому ми можемо говорити про подальше нарощування видобутку та розвитку нафтогазового бізнесу на цій території», — відзначив Сергій Перелома, перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України».

Для нарощення ресурсної бази вуглеводнів заплановано сейсморозвідувальні роботи та буріння розвідувальних, експлуатаційних свердловин.

Серед задекларованих цілей також зниження операційних витрат Petrosannan Company, зокрема, шляхом заміни орендованого обладнання на власне.

Нагадуємо, що Petrosannan Company у 2020/2021 фінансовому році наростила видобуток газу та нафти на об’єктах в Західній пустелі Єгипту на 40% та 20%, відповідно.

 

Довідка:

Група Нафтогаз реалізує проекти з видобутку вуглеводнів на території Alam Еl Shawish East у Західній пустелі та територіях South Wadi El Mahareeth та Wadi El Mahareeth у Східній пустелі Єгипту.


 

 


Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»
 

 

Інші новини