Нафтогаз спростовує заяви Отто Ватерландера в інтерв’ю «Економічній правді»

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» вказує на некоректність та спростовує інформацію, викладену в інтерв’ю члена правління, головного директора виконавчого - виконавчого директора з трансформації НАК «Нафтогаз України» Отто Арнольда Ватерландера виданню «Економічна правда».

Зокрема, не відповідають дійсності твердження пана Ватерландера щодо собівартості виробництва газу. Цифри, вказані паном Ватерландером, не містяться в жодному документі компанії, про який нам було б відомо.

Натомість зазначаємо, що актуальну собівартість буде показано у фінансовій звітності за перше півріччя, яку компанія завершує готувати, і яку мають перевірити аудитори, а планову собівартість буде вказано у фінансовому плані, який має затвердити Уряд України.

Нафтогаз також спростовує інформацію Ватерландера щодо ролі Голови правління та однієї з іноземних консалтингових компаній, а також його особистої ролі в підготовці програми «20/20».

Компанія звертає увагу, що інтерв’ю пана Ватерландера «Економічній правді» в цілому містить некоректну інформацію та просить журналістів послуговуватися інформацією про діяльність компанії, яка розповсюджується через офіційні канали комунікації Нафтогазу.

Інші новини