НАК «Нафтогаз України» обурена неправдивими закидами на адресу Компанії

НАК «Нафтогаз України» вкотре звертає увагу російських колег на неприпустимість політизації відносин у газовій сфері. У своїй діяльності та відносинах з ВАТ «Газпром» Компанія спирається суто на економічну доцільність та технологічні можливості. Будь-які політичні закиди на адресу керівників компанії є такими, що не відповідають дійсності та завдають шкоди репутації керівництва НАК «Нафтогаз України».

Зокрема, прикладом таких дій є заява заступника голови правління ВАТ «Газпром» Олександра Мєдвєдєва щодо ніби то відсутності політичного рішення для відновлення постачання російського газу до Європи. Ця інформація не відповідає дійсності та є черговим порушенням ділової етики ведення бізнесу.

НАК «Нафтогаз України» офіційно заявляє, що для відновлення постачання російського експортного газу по території України необхідно виконання суто технічних умов. По-перше, НАК «Нафтогаз України» потребує до 36 годин для переналаштування української ГТС, яка зараз працює в автономному режимі. Окрім того, з метою забезпечення експортних поставок російського природного газу через територію України у штатному режимі та в необхідних обсягах, необхідно використання наступних напрямків:

· ГВС Ужгород- 186,6 млн.м.куб./добу;
· ГВС Берегово - 23.7 млн.м.куб./добу;
· ГВС Дроздовичі -6,1 млн.м.куб./добу;
· ГВС Орловка- 66,3 млн.м.куб./добу;
· ГВС Теково - 0,6 млн.м.куб./добу;
· Для споживачів республіки Молдова 12,7 млн.м.куб./добу.

Для забезпечення транзиту вищевказаних обсягів в найкоротші терміни необхідно забезпечити прийом 317 млн.м.куб./добу російського газу, в т.ч. по напрямках:

· ГВС Писарівка- 45 млн.м.куб./добу;
· ГВС Валуйки - 41 млн.м.куб./добу;
· ГВС Суджа- 186 млн.м.куб./добу;
· ГВС Сохранівка - 45 млн.м.куб./добу.Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини