Олексій Чернишов очолив Нафтогаз

Сьогодні, 4 листопада, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль представив колективу Нафтогазу його нового голову – Олексія Чернишова. Очільник Уряду відзначив важливу роль компанії у газозабезпеченні країни та подякував її колективу за роботу в надскладних умовах, викликаних війною, розв'язаною російською федерацією.  

Представляючи нового голову компанії, Денис Шмигаль підкреслив його великий професійний досвід та висловив впевненість у тому, що з новим керівником розвиток Нафтогазу набуде нового темпу. 

Говорячи про пріоритети у роботі підприємства, прем'єр-міністр України відзначив стабільне проходження опалювального сезону, накопичення газу в сховищах, забезпечення компанії фінансовим ресурсом, забезпечення роботи ТЕЦ та збільшення власного видобутку газу. 

«Я переконаний в тому, що колектив Нафтогазу під керівництвом Олексія Чернишова виконає всі пріоритети, які ми маємо сьогодні, та за якими стоїть величезна щоденна та важка робота людей, подекуди, з ризиком для життя»‎, — підкреслив він. 

Очільник Нафтогазу подякував за висловлену довіру та зупинився на завданнях, які потребуватимуть першочергової уваги. Зокрема, це забезпечення енергетичної  стабільності та незалежності, зростання довіри до Нафтогазу з боку держави, міжнародних партнерів, кредиторів та інвесторів,  а також  стале проходження нинішнього опалювального сезону.

«‎Для мене є честю очолити компанію, яка є одним із ключових елементів для нашої енергетичної безпеки. Маємо дуже багато працювати для того, щоб Нафтогаз став сильною, незалежною, прозорою інституцією, що здатна ефективно виконувати поставлені перед нею завдання. Наша мета – стати одночасно і незалежними, і стабільними в енергетичній сфері»‎, — підсумував  Олексій Чернишов.

Інші новини