Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 2—8 травня 2023 року

 • АТ «Донецькоблгаз» хоробро продовжує ремонтні та відновлювальні роботи під ворожими кулями.

  Впродовж минулого тижня аварійно-диспетчерською службою було зареєстровано 35 заявок, пов’язаних з пошкодженнями газопроводів через бойові дії. Серед них — 22 без витоків газу.

  Газовики Краматорська долають наслідки ворожих атак і виконують аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених газопроводах.

  У Слов’янську вдалося відновити газ на провулку Парковий до багатоповерхівки, яка постраждала внаслідок ворожого обстрілу 14 квітня.

  Роботи з опресування газопроводів тривають на деокупованих територіях. Газовики перевіряють траси газогонів на наявність пошкоджень, здійснюють демонтаж зруйнованих дворових вводів. Зокрема, у Лимані протягом тижня виявлено та ліквідовано 15 пошкоджень газопроводів, а в селі Яцьківка — 21.

  Після розмінування піротехніками ДСНС ділянки до села Новооленівка фахівці Костянтинівського УГГ змогли обстежити газогін і виявити пошкодження. На 6 км газопроводу тривають ремонтні роботи.

  Дякуємо колегам за самовіддану роботу!
 • Впродовж першого кварталу 2023-го року ПАТ «Укрнафта» провела низку організаційно-технічних заходів на свердловинах. Це дозволило збільшити середньодобовий видобуток більше ніж на 100 тонн.

  Виробничі об'єкти компанії працюють у штатному режимі.
 • Минулого тижня на Новояворівській та Новороздільській ТЕЦ (Нафтогаз Тепло) тривали планові ремонтні роботи з підготовки основного обладнання до нового опалювального сезону. Також тривають ремонти на магістральних теплових мережах Новояворівська та Нового Роздолу. 

  Працівники філії «Новояворівські електромережі» та філії «Новороздільські електромережі» працюють стабільно та здійснюють планові роботи з покращення  електропостачання споживачам.
 •  Незмінно всі діджитал-сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр опрацював 291 317 дзвінків.
 • АТ «Укртранснафта» продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України.

  Водночас компанія не припиняє бути надійним плечем для українських захисників. Минулого тижня Укртранснафта передала бійцям Нацгвардії України потужний безпілотний авіаційний комплекс Zeus. Цей БПЛА допомагатиме військовим вести повітряну розвідку та відстежувати переміщення супротивника. Також компанія підбила підсумок допомоги військовим за перші 4 місяці 2023 року. Зокрема, серед переданого — понад 100 одиниць засобів зв’язку, 7 антидронових рушниць, 9 квадрокоптерів та майже три десятки тепловізорів.
 •  АТ «Укртрансгаз — Оператор газосховищ України» продовжує працювати у штатному режимі. 
 • АТ «Укргазвидобування» продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення. 
 • АТ «Укрспецтрансгаз» працює у штатному режимі в умовах воєнного стану.

Прес-служба НАК «Нафтогаз України» продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Інші новини