Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 18—24 липня 2023 року

 • АТ «Укргазвидобування» нарощує внутрішньосвердловинні операції, щоб максимально використати можливості для видобутку газу! 

  Так, в 1,4 раза зросла кількість внутрішньосвердловинних операцій Укргазвидобування у 1-му півріччі 2023 року порівняно з таким же періодом 2022-го. Сумарно виконано 397 капітальних та підземних ремонтів, гідророзривів пласта, колтюбінгових операцій з інтенсифікації, підтримки базового видобутку та супутніх операції з КРС. 

  При цьому показники додаткового видобутку за перше півріччя 2023 року перевищують піврічні показники 2021-го та 2022-го років разом узяті. 
 • АТ «Донецькоблгаз» продовжує боротьбу за газопостачання на Донеччині. За тиждень аварійно-диспетчерською службою зареєстровано 56 пошкоджень об’єктів системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій. 

  Крім відновлення газових мереж після обстрілів, фахівці Донецькоблгазу виконують планові ремонтні роботи. У Краматорську газовики обстежують газопроводи за допомогою сучасного приладу RMLD. У Покровську триває технічне обслуговування регуляторів, ревізія засувок та обстеження стояків на витоки.  Впродовж тижня аварійники також зареєстрували 5 витоків газу, не пов’язаних з бойовими діями.
 • У зв’язку з переходом АТ «Дніпропетровськгаз», АТ «Вінницягаз» та АТ «Сумигаз» до Групи Нафтогаз усі клієнти  цих компаній користуватимуться сервісами обліку газу Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

  Всі діджитал-сервіси компанії працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр опрацював 80 092 дзвінків. 
 • Минулого тижня на Новояворівській та Новороздільській ТЕЦ (Нафтогаз Тепло) тривали роботи з підготовки основного та допоміжного обладнання до опалювального сезону 2023/2024 років.

  В Новояворівську здійснюється заміна аварійної частини трубопроводу. Вже встановлено понад 120 метрів попередньоізольованої труби. До початку опалювального сезону планується замінити понад 400 метрів непридатних до експлуатації тепломереж.

  Філії «Новояворівські електромережі» та «Новороздільські електромережі» працюють у звичному режимі.  Електрообладнання готують до роботи взимку. Електроенергію отримують усі споживачі Новояворівська, Нового Роздолу та прилеглих населених пунктів.
 • ПАТ «Укрнафта» отримало нові паливовози для власної логістики нафтопродуктів, а також відновило роботу двох автозаправних комплексів. 

  Виробничі об'єкти компанії працюють у штатному режимі.
 • АТ «Укртранснафта» продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи.
 • АТ «Укртрансгаз — Оператор газосховищ України» продовжує роботу у штатному режимі.

Слава Україні!

Інші новини