Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 3—10 квітня 2023 року

 • Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) прийняла остаточне рішення про сертифікацію компанії Групи Нафтогаз ‒ АТ «Укртрансгаз» ‒ згідно з європейськими правилами щодо безпеки постачання газу.

  Укртрансгаз став другим в Європі оператором газосховищ, що успішно пройшов сертифікацію та підтвердив своє право здійснювати діяльність зі зберігання газу відповідно до оновлених правил в Євросоюзі та Енергетичному Співтоваристві. 
 • АТ «Донецькоблгаз» продовжує ліквідовувати наслідки обстрілів на газових мережах Донеччини та постачати газ абонентам.

  За минулий тиждень фахівці Донецькоблгазу зафіксували 78 пошкоджень газопроводу, які виникли в результаті обстрілів росіян. Наслідки цих ворожих атак вже локалізовано та усунено.

  Напруженою залишається ситуація на території Костянтинівського управління з газопостачання та газифікації. Наразі всі сили газовиків спрямовано на відновлення газових мереж. 
 • ГК «Нафтогаз України» вже сформувала рахунки за спожитий газ за березень для всіх своїх клієнтів. Дякуємо клієнтам за своєчасні оплати. Нагадуємо, що отримати рахунок можна: в особистому кабінеті на my.gas.ua, у чатботі GASUA у Viber, Telegram або NaftogazGasSupply Facebook Messenger, у терміналах самообслуговування, а також Укрпоштою після 20 квітня, якщо ви обрали друкований рахунок.

  Незмінно всі діджитал-сервіси компанії працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр опрацював 211 597 дзвінків.
 • Минулого тижня Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ (Нафтогаз Тепло) працювали у безаварійному зимовому режимі. Теплопостачання та гарячу воду отримували усі споживачі централізованих послуг.

  Філія «Новояворівські електромережі» та філія «Новороздільські електромережі» працювали у звичному режимі. Електроенергією забезпечені усі споживачі Новояворівська, Нового Роздолу та прилеглих населених пунктів.
 • АТ «Укртранснафта» продовжує забезпечувати надійну роботу нафтотранспортної системи України. Об’єкти товариства працюють у штатному режимі.
 • АТ «Укргазвидобування» незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення.
 • Усі виробничі об'єкти ПАТ «Укрнафта» працюють у штатному режимі.
 • АТ «Укрспецтрансгаз» працює у штатному режимі в умовах воєнного стану.

Прес-служба НАК «Нафтогаз України» продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Слава Україні!

Інші новини