Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 11 квітня 2022 року

Наші хоробрі колеги з АТ “Донецькоблгаз” продовжують працювати  у надскладних умовах постійних бойових дій. Газова інфраструктура страждає щодня —  від наскрізних отворів до повних розривів.

Сьогодні пошкоджено газопроводи для 111 приватних будинків, наші колеги змогли відновити постачання для 363 домогосподарств та 1651 квартири (враховуючи ті, що постраждали раніше). Також завдяки оперативним ремонтам вдалось вберегти від відключення 28 помешкань. 

Окрім цього за сьогодні фахівці встигли проревізувати низку ГРП, а також відключити 11 котелень у зв’язку з поступовим завершенням опалювального сезону.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу на 4 відсотки. Зменшили споживання бюджетні та релігійні організації, виробники тепла та електроенергії, промисловість. Збутові компанії незначно збільшили закупівлю газу для потреб населення. 

Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. Контакт-центр за сьогодні опрацював 1800 дзвінків, що в 18 разів більше ніж вчора.  Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, які продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі з дотриманням вимог воєнного стану. Тепло та гарячу воду отримують усі споживачі. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією безперебійно забезпечені мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" продовжують роботу в штатному режимі. 

Шебелинський НПЗ наразі не працює. 

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини