Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 20 – 26 грудня 2022 року

 • АТ «Донецькоблгаз» продовжує повертати газопостачання Донеччині – майже 170 тис.  абонентів вже з газом. 

  Впродовж минулого тижня фахівці повністю забезпечили газом місто Мирноград. Триває співпраця з розмінувальниками ДСНС для обстеження газопроводів на деокупованих територіях Донеччини. Зокрема, продовжуються газовідновлювальні роботи у місті Лиман, селах Лозове та Рубці.
 • Цього тижня АТ «Укртрансгаз - Оператор газосховищ України» підбив підсумки благодійної роботи компанії за 10 місяців з початку повномасштабного вторгнення. За цей час колектив Оператора акумулював понад 15 млн грн на підтримку Збройних Сил України. За ці кошти закупили квадрокоптери, тепловізори, автомобілі, тисячі одиниць форми, взуття та обладнання, необхідного воїнам на передовій.

  Мережа підземних газосховищ України працює у штатному режимі.
 • Усі діджитал-сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр компанії опрацював 89 708 дзвінків. 

  Також нагадуємо, що споживачі можуть претендувати на отримання субсидій для оплати комунальних послуг і газу. Для вашої зручності газопостачальна компанія підготувала покрокову інструкцію, як це можна зробити.
 • Минулого тижня Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ працювали у  звичному режимі. Тепла погода сприяє економному використанню газу з дотриманням температурних графіків. Теплоносій отримують усі споживачі, які під'єднані до централізованого опалення.

  Філія «Новояворівські електромережі» та філія «Новороздільські електромережі» працювали в режимі планових та аварійних відключень електроенергії.

  Оновлені графіки відключень електроенергії щоденно публікуються на сайті ТОВ «Нафтогаз Тепло» та у соціальних мережах.
 • АТ «Укргазвидобування» продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення. 
 • ПАТ «Укрнафта» відкрило ребрендований АЗК у Хмельницькому. Деталі тут.

  Виробничі об'єкти компанії працюють у штатному режимі.
 • АТ «Укртранснафта» продовжує забезпечувати надійну роботу нафтотранспортної системи України. Об’єкти Товариства працюють у штатному режимі. 
 • АТ «Укрспецтрансгаз» працює у штатному режимі в умовах воєнного стану.
 • ВАТ «Кіровоградгаз» працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК «Нафтогаз України» продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Слава Україні! 
 

Інші новини