Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 27 грудня 2022 року – 2 січня 2023 року

 • АТ «Донецькоблгаз» постійно на передовій боротьби за теплу зиму на Донеччині  – газ там вже підключено до понад 177 тисяч об'єктів.

  Лише за минулий тиждень наші  колеги повернули паливо в 429 приватні будинки та 6 432 квартири. І все це попри аварії та постійні обстріли. Відновлювальні роботи тривають й надалі.
 • Минулого тижня відбулась важлива подія для АТ «@Укртрансгаз»  – вступив у дію Закон України 2850-IX від 13.12.2022.  Документ визначає процедуру сертифікації Укртрансгазу як європейського оператора зі зберігання газу. 

  Наразі компанія переходить до спільної роботи з НКРЕКП над безпосереднім процесом сертифікації. Відтак зберігання в українських ПСГ стратегічних запасів газу ЄС стало ще на крок ближчим.

  При цьому об‘єкти мережі підземних газосховищ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.
 • 31 грудня внаслідок ракетних обстрілів російських терористів зруйновано щойно відбудований АЗК Укрнафти в Хмельницькому. Лише кілька днів тому були завершені роботи з його ребрендингу, і цей об'єкт став одним з пунктів незламності.  На щастя, персонал не постраждав.

  Інші виробничі об'єкти компанії працюють у штатному режимі.

  Компанія також минулого тижня відкрила ребрендований АЗК у Яремче. Деталі тут. Крім того, Укрнафта підтримала ініціативу про створення пунктів незламності на базі своїх АЗК. 
 •  Традиційно на початку місяця ГК «Нафтогаз України» дуже просить всіх клієнтів передати показники лічильника своєму оператору ГРМ (облгазу), щоб вам нарахували до сплати у квитанціях правильну суму. Більше тут.

  Усі діджитал-сервіси компанії працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр опрацював 124 601 дзвінок. 

  Також газопостачальна компанія підбила підсумки 2022 року  – з коротким звітом можна ознайомитись тут.
 • Минулого тижня Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ працювали у звичному режимі, подаючи теплоносій усім споживачам. Попри складні часи, теплоенергетики знаходять ресурси для ремонту обладнання. Напередодні Нового року фахівці Новороздільської ТЕЦ завершили ремонт теплового котла N5. Відремонтований котел значно економніший у витратах газу та продуктивніший у роботі. 

  Філія «Новояворівські електромережі» та Філія «Новороздільські електромережі» працюють стабільно. Минулий рік видався складним для української енергосистеми, але наші енергетики з честю витримали випробування та забезпечили електроенергією споживачів. Новояворівські та Новороздільські енергетики роблять усе можливе, щоб і надалі надавати споживачам якісні послуги.
 • АТ «Укргазвидобування» продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення. 
 • АТ «Укртранснафта» продовжує забезпечувати надійну роботу нафтотранспортної системи України. Об’єкти Товариства працюють у штатному режимі. 
 • АТ «Укрспецтрансгаз» працює у штатному режимі в умовах воєнного стану.
 • ВАТ «Кіровоградгаз» працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК «Нафтогаз України» продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Слава Україні! 
 

Інші новини