Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 16 червня 2022 року.

Ще 8,8 млн українських домогосподарств отримують газ від Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" за однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб.  Йдеться про клієнтів, які 1 червня 2022 року почали отримувати газ від постачальника "останньої надії" (ПОН), оскільки їхні постачальники не змогли виконувати свою функцію. Більше деталей за посиланням.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 8224  дзвінки. 

Спеціально на замовлення підрозділів Збройних Сил України, команда АТ “Укртрансгаз - Оператора газосховищ України” виготовила партію планшетних мініпічок. Такі прилади бійці використовують на передовій у польових умовах, щоб швидко та непомітно готувати собі гарячу їжу.

Також ми збираємо кошти на допомогу 19 нашим колегам та ще двом десяткам бійців, чиї батьки працюють в Укртрансгазі. Бійці у складі загону Територіальної оборони Стрия зараз стоять на одній із найгарячіших точок фронту на Донеччині. І їм терміново потрібна антидрон-рушниця, щоб зменшити кількість влучань російської артилерії по українських позиціях.  Якщо маєте бажання приєднатись до збору коштів, реквізити за посиланням.

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Фахівці АТ “Укргазвидобування” дали друге життя свердловині майже 50-річного віку на Полтавщині. Після буріння у 1970-х вона давала газ, але з часом відкритий поклад виснажився. Було побудовано 3D модель родовища, яка дала змогу визначити нові перспективні пласти, де прогнозуються поклади нафти та газу. 

Один з таких пластів дав значний приплив нафти. Наразі свердловина  працює із середньодобовим дебітом близько 100 тонн нафти. Більше про це тут.

Нагадуємо, що АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.   Працівники підприємств продовжують підготовку обладнання ТЕЦ та теплових мереж до осінньо-зимового сезону.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію безперебійно отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Ситуація в зоні обслуговування АТ “Донецькоблгаз” без змін — тривають бойові дії, більшість клієнтів компанії продовжують бути без газу у зв’язку з пошкодженням магістрального газопроводу.

Наразі паливо отримують лише 2 громади області, йдеться про близько 1900 сімей.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу зменшили використання природного газу на 1%. 

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини