Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 07 — 13 березня 2023 року

 • Фахівці АТ «Донецькоблгаз» продовжують навіть під обстрілами забезпечувати блакитним паливом Донеччину.

  У деокупованих Рубцях газовики опресовують газопроводи низького та середнього тиску — готують село до пуску газу. У Лимані бригади проводять обстеження мереж на наявність витоків. 

  У Слов’янську на несанкціонованому споживанні газу спіймали двох порушників. Абоненти самі під’єднались до газопостачання (що дуже небезпечно як для порушників, так і для людей навколо). За результатами перевірки домогосподарства були відключені від системи. На них також чекають штрафні санкції. 

  Через інтенсивні обстріли без газу залишається до півтори тисячі абонентів на території Костянтинівського міськгазу. Наслідки ворожої атаки на місто від 6 березня вже усунено. Всі котельні Костянтинівки працюють у штатному режимі.

  Дякуємо колегам за сміливу та самовіддану роботу!
 • 70 фахівців Укргазвидобування за напрямком колтюбінгу пройдуть навчання у тренінговому центрі Wellsite Digital на базі Полтавської політехніки.

  Перші 20 працівників вже успішно завершили курс з підвищення кваліфікації та отримали міжнародний сертифікат IWCF. 

  При цьому компанія незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення.
 • Укртрансгаз - Оператор газосховищ України працює у штатному режимі. Із підземних газосховищ продовжують відбирати газ для сталого проходження опалювального сезону.
 • ГК «Нафтогаз України» вже сформувала рахунки за лютий для всіх своїх клієнтів. Дякуємо абонентам за вчасні оплати, адже саме це допомагає нам стабільно постачати газ і підтримувати економічну стабільність країни.  

  Нагадуємо також, що з 9 березня 2023 року показання газового лічильника клієнтів, які отримують послуги з розподілу газу в АТ «Дніпрогаз», АТ «Донецькоблгаз», АТ «Харківгаз», АТ «Херсонгаз» та Кропивницькій філії Газмережі (АТ «Кіровоградгаз»), будуть відображатися в особистому кабінеті my.gas.ua.

  Усі діджитал-сервіси компанії працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр опрацював 76 409 дзвінків.
 • ПАТ «Укрнафта» повідомляє про укладання контракту на постачання нафтопродуктів із найбільшим нафтовим концерном Польщі. Це дозволить товариству отримувати нафтопродукти безпосередньо від виробника за найвигіднішими цінами. 

  Виробничі об'єкти компанії працюють у штатному режимі.
 • Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ минулого тижня працювали у звичному режимі. Теплоносій та гарячу воду отримують усі споживачі.

  Філія «Новояворівські електромережі» та філія «Новороздільські електромережі» працюють стабільно. Електроенергію безперебійно отримують усі споживачі Новояворівська та Нового Роздолу.
 • Об’єкти АТ «Укртранснафта» працюють у штатному режимі, компанія продовжує забезпечувати надійну роботу нафтотранспортної системи України. 
 • АТ «Укрспецтрансгаз» працює у штатному режимі в умовах воєнного стану.
 • ВАТ «Кіровоградгаз» працює у звичайному режимі.

Прес-служба НАК «Нафтогаз України» продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Слава Україні!

Інші новини