Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 25 квітня — 1 травня 2023 року

 • За останній місяць АТ «Укргазвидобування» запустило одразу дві експлуатаційні свердловини на одному з найбільших родовищ України. Сукупно вони додали понад 300 тис. куб. м газу до добового видобутку компанії.

  Фахівці Укргазвидобування в складних геологічних умовах виконали капітальний ремонт свердловини на сході країни, завдяки чому добовий видобуток із неї зріс з майже нуля до 160 тис. куб. м газу та 57 тонн конденсату.
 • АТ «Донецькоблгаз» продовжує працювати та долати наслідки обстрілів росіян.

  26 квітня окупанти пошкодили газорозподільну систему у місті Костянтинівка – шість багатоквартирних будинків (234 квартири) та 29 будинків приватного сектору залишились без газопостачання. Вже наступного дня газовики відновили стабільне постачання блакитного палива споживачам.

  Фахівці також розпочали відновлювальні роботи у раніше окупованому селі Яцьківка на півночі області, де є значні пошкодження газової системи. Протягом тижня аварійно-диспетчерською службою було зареєстровано 16 заявок на 153 пошкодження різного ступеня, які сталися внаслідок бойових дій. Фахівці Донецькоблгазу наразі виконують зварювальні роботи.

  У Лимані триває обстеження та опресування наземних та підземних газових мереж. За тиждень через АДС зареєстровано 19 заявок на 61 пошкодження, спричинене бойовими діями.

  Крім того, з 24 по 30 квітня до аварійно-диспетчерських служб надійшло 17 викликів, у результаті чого аварійними бригадами було локалізовано численні пошкодження газопроводів, що сталися внаслідок обстрілів. Аварійно-відновлювальні бригади області ліквідували 14 аварій, через які стався витік газу.
 • ГК «Нафтогаз України» нагадує клієнтам про передачу показань газового лічильника оператору ГРМ. Нагадуємо, щоб нарахування в платіжках були коректні, передавати показання лічильників потрібно з 1 по 5 число щомісяця. Більше інформації тут.

  Також компанія продовжила дію тарифного плану «Фіксований» ще на рік, його ціна й надалі складатиме 7,96 грн за куб. м (з ПДВ).

  Незмінно всі діджитал-сервіси компанії працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр опрацював 107 581 дзвінок.
 • ПАТ «Укрнафта» ініціює створення системи нафтосервісних послуг за рахунок власних можливостей та залучення сторонніх підрядників.

  Виробничі об'єкти компанії працюють у штатному режимі.
 • Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ (Нафтогаз Тепло) працюють у звичному режимі. Триває підготовка основного та допоміжного обладнання ТЕЦ і теплових мереж до роботи в осінньо-зимовий період.

  Філія «Новояворівські електромережі» та філія «Новороздільські електромережі» працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Новояворівська, Нового Роздолу та прилеглих населених пунктів.
 • АТ «Укртрансгаз — Оператор газосховищ України» отримало ще один потужний генератор у рамках проекту енергетичної безпеки USAID.

  При цьому компанія продовжує працювати у штатному режимі. 
 • АТ «Укрспецтрансгаз» працює у штатному режимі в умовах воєнного стану.
 • АТ «Укртранснафта» продовжує забезпечувати надійну роботу нафтотранспортної системи України. Об’єкти товариства працюють у штатному режимі.

Прес-служба НАК «Нафтогаз України» продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Слава Україні!

Інші новини