Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 15-21 листопада 2022 року

 • АТ «Укртрансгаз - Оператор газосховищ України» відновив динаміку укладання договорів зберігання газу до довоєнного рівня. Протягом серпня, вересня та жовтня договори зберігання (закачування та відбір) газу у підземках Укртрансгазу - Оператора газосховищ України уклали 57 компаній з України та світу (зокрема, Швейцарії, Молдови та Угорщини). Для порівняння, за аналогічний період минулого року цей показник сягав 49 компаній.   

  Компанія також посилює заходи безпеки на об’єктах підземного зберігання газу. Нещодавно фахівці завершили реконструкцію системи протипожежної сигналізації на одній із західноукраїнських дотискувальних компресорних станцій. Більше про це тут.

  Водночас об‘єкти мережі підземних газосховищ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі. 
 • АТ «Донецькоблгаз» продовжує працювати в посиленому режимі, працівники облгазу не гають часу  —  йдуть за саперами й ремонтують мережі. Колеги вже підключили майже 80 тисяч абонентів. Окремо висловлюємо вдячність жителям Донеччини, які не дали розібрати газорозподільчі пункти під час окупації та після.
 • Усі діджитал-сервіси ГК«Нафтогаз України» працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр компанії опрацював 88 589 дзвінків. 

  Компанія також оприлюднила рекомендації для клієнтів щодо ощадливого споживання газу, з ними можна ознайомитись тут.                                         
 • ТЕЦ Новояворівська та ТЕЦ Нового Роздолу минулого тижня, попри складну ситуацію із електропостачанням, забезпечували містян теплом. На підприємствах роблять усе можливе, щоб споживачі безперебійно отримували гарячу воду.

  У філіях «Новояворівські електромережі» та «Новороздільські електромережі» через ракетні удари по енергетичній інфраструктурі багатьох областей України, зокрема, і Львівщини, розроблено графіки погодинного відключення споживачів. Мешканці обох міст отримують електроенергію згідно з графіками.
 • АТ «Укртранснафта» продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України.

  На минулому тижні Укртранснафта також передала для потреб Збройних Сил України дрон, обладнаний камерою з тепловізором, антидронову рушницю і дизель-генератор. 
 •  15 листопада російський агресор здійснив масований обстріл газовидобувної інфраструктури АТ «Укргазвидобування» на сході України. При цьому компанія продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення. 
 • ПАТ «Укрнафта» працює у звичному режимі.
 • АЗК арештованої мережі Glusco, що працюють під власною торговою маркою Нафтогазу U.GO,  продовжують роботу в штатному режимі. Вже запущено 51 АЗК в 7 регіонах України (м. Київ і Київська область – 22 АЗК,  Дніпропетровська область – 13 АЗК, Полтавська область – 5 АЗК, Запорізька область – 3 АЗК, Кіровоградська область – 3 АЗК, Львівська область – 3 АЗК, Івано-Франківська область – 2 АЗК). 
 • АТ «Укрспецтрансгаз» працює у штатному режимі в умовах воєнного стану.
 • ВАТ «Кіровоградгаз» працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК «Нафтогаз України» продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини