Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 26 вересня - 2 жовтня 2022 року

27 вересня  ГК «Нафтогаз Трейдинг» у результаті відкритих торгів придбала 5,5 млн куб. м газу, ціна — 43 694,73 грн за 1000 куб. м з ПДВ.

Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” на прикладі пояснила своїм клієнтам, скільки вміщує в собі один кубометр газу.

Всі діджитал-сервіси компанії незмінно працюють у повному доступі. За вересень контакт-центр ГК “Нафтогаз України” опрацював понад 700 тисяч дзвінків, з них майже 150 тисяч - за минулий тиждень.

Понад 311 тисяч клієнтів ГК “Нафтогаз України” вже відмовились від паперових платіжок.

Об‘єкти мережі підземних газосховищ АТ “Укртрансгаз - Оператор газосховищ України” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі. Паралельно на об’єктах підземного зберігання газу продовжились протиаварійні тренування та навчання.

Крім того, команда Укртрансгазу продовжує активну волонтерську роботу. Минулого тижня наші колеги передали військовим першу виготовлену самостійно самохідну артилерійську установку. Створили її фахівці одного із сервісних підприємств Укртрансгазу, поєднавши трофейний бронетранспортер МТ-ЛБ та протитанкову гармату “Рапіра” калібром 100 мм. Детальніше тут.

Також у межах благодійної програми укртрансгазівці передали кільком десяткам своїх колег, які зараз несуть службу на передовій, та бійцям ОК “Північ” п’ять квадрокоптерів, у тому числі потужні Autel EVO II Enterprise та DJI Mavic 3, комплектуючі до дронів, портативні сонячні зарядки, далекоміри, бензопили, каремати, осінній одяг та взуття, утеплені спальні мішки та каремати. На фронт поїхали також турбопічки, маскувальні сітки, бандажі та м’ясні та овочеві консерви, виготовлені співробітниками Укртрансгазу. Більше про це тут.

АТ “Укртранснафта” працює у звичному режимі та продовжує допомагати нашим захисникам і захисницям. Минулого тижня компанія передала для потреб українських військових вже 17-й пікап, а також КрАЗ, завантажений сталевими пічками, які виготовляють працівники Укртранснафти з відпрацьованих труб у вільний від роботи час.

Крім цього, компанія підтримує внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни. Минулого тижня менеджери з безпеки Укртранснафти заїхали у гості до евакуйованих з Харківщини дітей, щоб передати їм подарунки: новий плазмовий телевізор і смаколики.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. На тепломережах Новояворівська завершено гідравлічні випробування та ремонтні роботи. Трубопроводи заповнені теплоносієм і готові до опалювального сезону. Готовність теплогенеруючого обладнання двох ТЕЦ - понад 95%.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Нафтогаз заявив, що планує побудувати у Новояворівську нову ТЕЦ на альтернативному паливі. Для цього буде використано тріску дерев та органічну складову ТПВ. Крім цього, нові ТЕЦ на біопаливі зʼявляться у Житомирі та Львові. Вже розпочато відповідні підготовчі роботи.

АТ “Укргазвидобування” незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення. Разом з тим, компанія збільшує видобуток газу в західних регіонах України, використовуючи нові технології і обладнання. Зокрема одне з трьох управлінь Укргазвидобування - ГПУ “Львівгазвидобування”, яке оперує родовищами у пʼяти західних областях, з початку року передало в газотранспортну систему на 2% більше газу порівняно з аналогічним періодом 2021 року. Детальніше тут.

Після деокупації частини території Харківської області АТ “Донецькоблгаз” розпочало активну підготовку газорозподільних мереж до пуску газу споживачам. Так, з середини вересня 2022 року розпочато обстеження наземних та підземних газопроводів та обладнання на предмет виявлення пошкоджень, їхню оцінку та розробку планів з їх усунення. Здійснюється постійна координація дій з Оператором газотранспортної системи України та місцевими адміністраціями щодо питань відновлення постачання газу на соціально-побутові об’єкти та об’єкти критичної інфраструктури, а також населенню регіону.

ВАТ "Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працює в штатному режимі в умовах воєнного стану.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (FacebookTelegram,  Twitter).

Інші новини