Захист нафтогазової інфраструктури — це питання комплексної взаємодії — Олексій Чернишов

Група Нафтогаз продовжує підготовку критичної інфраструктури до ймовірних атак з боку росії.

Відповідне завдання по комплексному захисту обʼєктів критичної інфраструктури під час засідання Ставки Верховного головнокомандувача ЗСУ на початку вересня поставив Президент України Володимир Зеленський. 

Тоді глава держави доручив Міністерству економіки, НАК «Нафтогаз України», Збройним Силам, Національній гвардії та іншим службам і відомствам вжити необхідних заходів. 

За словами Олексія Чернишова, наразі активна увага приділяється саме фізичному захисту обʼєктів. 

Про це голова Нафтогазу розповів в ефірі телемарафону «Єдині новини». 

Ми працювали весь попередній рік, щоб підготуватися. Продовжуємо це робити і зараз — підсилювати заходи захисту нафтогазової інфраструктури», — повідомив Олексій Чернишов. 

Він зазначив, що комплексна робота в цьому напрямі триває постійно: «Йдеться і про базовий захист, і про комплексний захист, і про співпрацю зі Збройними Силами України та Національною гвардією». 

Водночас голова НАК «Нафтогаз України» також наголосив, що війна з росією не має стати на заваді продовженню реформ в енергетичному секторі. 

Жодні реформи не можуть чекати. Ми маємо усвідомлювати це абсолютно чітко. Україна потребує реформ вже сьогодні», — сказав він, нагадавши, що ціни на газ цієї зими залишаться фіксованими і до наступного року не зростатимуть.

Нагадуємо, що очільник НАК «Нафтогаз України» зустрівся з керівництвом Харкова і Харківської області.  


 

Інші новини