Голова НАК «Нафтогаз України» зустрівся з керівництвом Харкова і Харківської області

Зустрічі з міським головою Харкова Ігорем Тереховим та головою Харківської обласної військової адміністрації Олегом Синєгубовим відбулися під час робочої поїздки Олексія Чернишова на Харківщину.

«Місто перебуває в постійній загрозі через можливі обстріли. Наше завдання — забезпечити харків’ян та жителів області газом, його розподілом під час цієї зими й, безумовно, теплом», — заявив голова Нафтогазу. 

Він високо оцінив стан готовності газових мереж до початку опалювального сезону. 

Взаємодія з місцевою владою відбувається в абсолютно конструктивному режимі. Попри військові ризики, військову реальність Харків продовжує той можливий розвиток, який може забезпечити в цих умовах. Перебуває в такому стані, що деякі наші міста, які не знаходяться в військових зонах чи прифронтових регіонах, могли б позаздрити роботі місцевої влади в цьому питанні», — додав Олексій Чернишов. 

«Є військові ризики, є військові обставини, але на сьогодні ми на 100% готові до опалювального сезону, — запевнив міський голова Харкова Ігор Терехов. — Я вдячний Олексію Михайловичу за високу оцінку роботи комунальних підприємств». 

Водночас готовність до опалювального сезону в Харківській області залишається на особливому контролі з огляду на війну, розповів голова Нафтогазу. 

Готовність Харківської області потребує особливої уваги. Область готувалась до цієї зими протягом попереднього року. Є максимальна підготовка, яку можна було досягти. Працювали громади, працювали керівники громад. Обласна військова адміністрація була постійно долучена. Нині важливо, щоб мешканці Харківської області були забезпеченні постачанням природного газу, — зазначив Олексій Чернишов. — Основний виклик — це, безумовно, воєнні ризики, які, на жаль, існують. Але з боку газорозподільних мереж, з боку Групи Нафтогаз є відповідна підготовка до реагування в таких випадках».

«Наразі область повністю готова до осінньо-зимового періоду. Після минулорічних обстрілів ми відновили максимальну кількість зруйнованих будівель. І продовжуємо це робити, — підтвердив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. — Потрібно всім абсолютно чітко говорити, що зима буде важкою, ворог буде і надалі тероризувати місцеве населення. Однак ми готові реагувати на надзвичайні події, аби забезпечувати жителів Харківщини теплом».

Нагадуємо, що Олексій Чернишов провів зустріч з колективами Харківської філії та Харківської міської філії «ГАЗМЕРЕЖІ».

Інші новини