Олексій Чернишов: Одне з наших ключових завдань напередодні наступної зими — створити необхідні резерви газу

Відновлення та підготовка енергетичної інфраструктури, а також створення достатніх резервів газу для проходження наступного опалювального сезону 2023/2024 років. Про це йшлося на засіданні Антикризового енергетичного штабу, що проходило під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля сьогодні, 22 травня 2023 року.

Під час засідання голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов презентував бачення компанії щодо проходження наступного опалювального сезону.

Одне з ключових завдань – створити необхідні резерви газу.  Цього року в першу чергу розраховуємо на власний український видобуток. У посиленому режимі готуємо й нашу інфраструктуру. Наразі триває відновлення мереж та енергетичних об’єктів, постраждалих через воєнні дії та обстріли. Підприємства теплоенергетики, що знаходяться в управлінні Групи Нафтогаз, також готуємо за визначеним планом: оновлюємо мережі та обладнання, де це необхідно», — повідомив Олексій Чернишов.

Він також подякував всім клієнтам, які вчасно сплачують за спожиті комунальні послуги, — це допомагає Україні готуватися до наступної зими.   

Нагадуємо, що норвезька Equinor передала Укргазвидобуванню метанол для забезпечення стабільного видобування газу.
 

Інші новини