Цифрова трансформація НАКу не обмежується впровадженням нових технологій та рішень - Юрій Вітренко

Побутові споживачі природного газу відтепер через застосунок Дія можуть швидко та зручно приєднатись до тарифних пакетів ГК «Нафтогаз України»

Побутові споживачі природного газу відтепер через застосунок Дія можуть швидко та зручно приєднатись до тарифних пакетів ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» (ГК «Нафтогаз України»).

Таким чином, НАК розпочинає реалізацію системи заходів, спрямованих на діджиталізацію взаємодії у трикутнику «Споживач — Держава — Постачальник».

«Має бути інтеграція даних щодо споживання газу, виставлення та оплати рахунків, платоспроможності споживача та надання субсидій. Лише після повної діджиталізації ринку газу можливо створити в державі ефективну таргетовану систему соціальної допомоги та впроваджувати масштабні проекти з енергоощадності», — заявив голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко, коментуючи початок співпраці ГК «Нафтогаз України» з Дією.

Завдяки впровадженню інноваційних рішень та партнерським відносинам з банківськими, поштовими та сервісними компаніями подача заявки на приєднання до ГК «Нафтогаз України» відбувається у кілька кліків, а її обробка триває до 15 хвилин замість кількох днів. Відтепер на сайті газопостачальної компанії є ще один варіант приєднання — через Дію.

«Цифрова трансформація не обмежується впровадженням нових технологій та рішень. Потрібні зміни в підходах до роботи, операційної моделі та корпоративної культури. Над всім цим ми працюємо вже зараз», — підкреслив голова правління Нафтогазу Юрій Вітренко.

Нагадаємо, що Нафтогаз нещодавно завершив другий етап впровадження системи ETRM (Energy Trading & Risk Management), яка має підвищити ефективність, прозорість та контроль торгових операцій, а також покращити управління комерційними ризиками, підвищити якість рішень, що приймаються.

 

 

Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

 

Інші новини