Партнерська співпраця з громадами

Територіальні громади – це ключовий партнер Групи Нафтогаз, адже наші об’єкти працюють в усіх регіонах України. Виключно завдяки успішній взаємодії з місцевими громадами ми можемо успішно працювати, примножуючи енергонезалежність країни, даючи робочі місця та сплачуючи податки.

Підприємства Групи забезпечують блакитним паливом теплокомуненерго, ОСББ, бюджетні, релігійні організації та домогосподарства усіх 1439 громад.

Нафтогаз також є членом Мережі Глобального договору ООН та поділяє його принципи. Тому один з важливих  пріоритетів у процесі реалізації нашої бізнес-діяльності є сталий розвиток міст та спільнот.

Група Нафтогаз є надійним партнером для понад 300 місцевих громад в одинадцяти областях України, де безпосередньо здійснюється видобуток (АТ «Укргазвидобування» та ТОВ «Надра Юзівська»). За останні вісім років у регіонах присутності було реалізовано понад 400 соціально-інфраструктурних проектів на загальну суму майже 400 млн грн.

Впродовж 2022 року тільки  Укргазвидобування перерахувало регіонам 2,2 млрд грн рентних платежів. Місцеві бюджети отримали 5% від загальної суми сплаченої ренти, яка в 2022 році сягнула 43,8 млрд грн.

Спільними задачами Групи Нафтогаз та територіальних громад є:

  • Забезпечення збалансованого розвитку економіки.
  • Збільшення надходжень до державного бюджету.
  • Комплексне врахування територіальної специфіки соціального розвитку громад.
  • Підвищення рівня ділової активності для бізнесу.
  • Мінімізація ризиків спільних інвестиційних проектів.
  • Розвиток інноваційної інфраструктури регіонів.

Нафтогаз продовжує підтримку громад у будь-яких ситуаціях, зокрема, щодо забезпечення сталого проходження опалювального сезону під час дії воєнного стану.

Для підприємств Групи, мерів та місцевої влади організація сталого проходження осінньо-зимового періоду 2022-2023 стала пріоритетом національної безпеки.

Ми залишаємося  партнером не лише для наших клієнтів, а й відповідальним бізнесом для громад у регіонах нашої присутності  й в цілому в Україні.