Енергоефективність

Енергоефективність бюджетних організацій

НАК “Нафтогаз України” розробив концепцію укладання енергосервісних договорів на основі ЕСКО-моделі.  Основний фокус документу —  підвищення енергоефективності в організаціях та установах, що фінансуються з державного та/або місцевого бюджетів.

Наразі впровадження комплексних заходів з енергоефективності на основі ЕСКО-моделі за участю Нафтогазу, на жаль, неможливе. Воно потребує внесення змін до нормативно-правових актів, що регулюють укладання енергосервісних договорів в бюджетній сфері.

До внесення цих змін компанія збирає заявки від зацікавлених сторін та буде представляти пул цих проектів міжнародним фінансовим організаціям.

Прийом заявок на включення до переліку потенційних проектів з енергоефективності від розпорядників будівель, що фінансуються за рахунок державного або місцевого бюджетів, вже розпочато.

Щоб податися, необхідно:

  • Заповнити опитувальний лист та надіслати його на електронну адресу [email protected]
  • Заповнити ключові характеристики об’єкту за допомогою онлайн-форми.

Проект реалізується на виконання Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр., укладеного 30 вересня 2021 року між Кабінетом Міністрів України в особі Прем’єр-міністра України, Міністра розвитку громад та територій України та Міністра енергетики України, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Палатою місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад.