Ринок енергії — це інвестиції, які зроблять Україну стабільним експортером газу в Європу, — Олексій Чернишов

Впровадження ринку енергії та лібералізація цін на енергоносії —  незворотні процеси реформування енергетичної галузі. Це стимулюватиме ефективність виробництва та стане імпульсом до додаткових інвестицій. 

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» за результатами робочої поїздки до Берліна та участі у VI Німецько-українському економічному форумі розповів очільник Нафтогазу Олексій Чернишов. 

Інвестиції, які стануть наслідком запровадження ринку енергії в Україні, призведуть до того, що вже за якихось 4-5 років наша держава зможе стати стабільним експортером природного газу в Європу. Вже у цьому році ми розраховуємо лише на газ власного видобутку. У подальшому за умов збільшення видобутку, скорочення споживання та впровадження заходів енергоефективності маємо всі можливості стати стабільним експортером газу в Європу», — заявив голова Групи Нафтогаз.

Нагадуємо, що лише за вересень фахівці Геофізичного управління «Укргазпромгеофізика», яке є філією компанії Укргазвидобування, виконали 266 виїздів для проведення геофізичних робіт на родовищах.

Інші новини