Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 9—15 травня 2023 року

 • ГК «Нафтогаз України» вже сформувала рахунки за квітень. Дякуємо всім клієнтам, які вчасно сплачують за спожитий газ — саме завдяки вам ми можемо стабільно постачати блакитне паливо та підтримувати економічну стійкість країни.   

  Незмінно всі діджитал-сервіси компанії працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр опрацював 73 320 дзвінків.
 • АТ «Донецькоблгаз» продовжує відновлювати газопостачання на Донеччині.

  Спеціалісти Костянтинівського УГГ відновили газопостачання у селі Новооленівка. Виконати роботи вдалося лише після обходу саперами ДСНС 6 кілометрів газопроводу.

  Нарешті газопостачання повернулося й у село Яцьківка. 87 абонентів деокупованого населеного пункту відтепер мають можливість користуватися блакитним паливом у своїх оселях. 

  Впродовж тижня вдалося виявити та відремонтувати на газопроводах 102 пошкодження різного ступеня, що виникли в результаті бойових дій. Серед них 15 — у Лимані, 9 — у Кураховому, 1 — в Яцьківці.

  Аварійно-диспетчерська служба працює в цілодобовому режимі. Протягом тижня через АДС зареєстровано 8 витоків газу.
 • Норвезька енергетична компанія Equinor надала АТ «Укргазвидобування» метанол обсягом 2 000 т. Це критично важлива сировина для видобування, підготовки та транспортування природного газу, і вона вже доставлена в Україну. Вперше за час діяльності Укргазвидобування цю сировину було доставлено з Європи залізницею.  

  При цьому компанія незмінно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення. 
 • Минулого тижня на Новояворівській та Новороздільській ТЕЦ  (Нафтогаз Тепло) тривали ремонти. Основне та допоміжне обладнання підприємств готують до нового опалювального сезону. Здійснюються роботи і на теплових мережах міст. Працівники цеху теплових мереж ліквідовують пориви, які виявили після проведених гідравлічних випробувань.

  Філія «Новояворівські електромережі» та філія «Новороздільські електромережі» працюють стабільно. Працівники філій готують обладнання до роботи в осінньо-зимовий період. Електроенергію отримують усі споживачі.
 • АТ «Укртранснафта» розпочала низку навчальних семінарів з підвищення кваліфікації для працівників. Перший семінар пройшов для спеціалістів напрямку інвестицій і капітального будівництва. Працівники Укртранснафти розбирали, як проводити містобудівну діяльність підприємствами нафтотранспортної галузі в умовах воєнного стану. Компанія планує проводити такі навчальні семінари регулярно та вже формує навчальний план для інших функціональних напрямків.
 • АТ «Укртрансгаз — Оператор газосховищ України» продовжує працювати у штатному режимі. 

  Минулого тижня компанія також доставила на передову артилерійський тягач ATC-59B. Понад 1000 км подолала техніка вагою 14 тонн перед тим, як потрапити до військових на схід країни.
 • Виробничі об'єкти ПАТ «Укрнафта» працюють у штатному режимі.

  Компанія також переробить 28 тисяч тонн нафтошламів. Крім цього, Укрнафта  врахувала зауваження міністерств під час підготовки фінплану.
 • АТ «Укрспецтрансгаз» працює у штатному режимі в умовах воєнного стану.

Прес-служба НАК «Нафтогаз України» продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Слава Україні!

Інші новини